foto
W ostatni weekend dwie nasze grupy trampkarzy rocznik 1999 i 2001 rozegrały kolejne mecze kontrolne, w których grały ze zmiennym szczęściem.
01.04.2014
foto
Trampkarz rocznik 2001 Dominik Jęcek otrzymał powołanie na mecz kontrolny kadry województwa łódzkiego, która zmierzy się z rówieśnikami z Lubelskiego.
01.04.2014
foto
Następne sprawdziany mają za sobą trampkarze rocznik 1999 i 2001. Podobnie jak przed tygodniem obie grupy musiały uznać wyższość rywali.
23.03.2014
foto
Dwie grupy trampkarze rocznik 1999 i 2001 w niedzielę pojechały na sprawdziany do Warszawy. Starsza grupa zmierzyła sie z Polonią, a młodsza z grupami Varsovii.
17.03.2014
foto
Nie udały się mecze kontrolne w Sieradzu i Moszczenicy trampkarzom rocznik 1999 i 2001.
10.03.2014
foto
Na zakończenie sezonu halowego z dobrej strony pokazali się trampkarze rocznik 2002, którzy zajęli trzecie miejsce w turnieju w Wolborzu.
03.03.2014

Terminarz spotkań

 

 

---------------------------------------------------------------------

Zapraszamy na treningi

Aktualnie prowadzone są nabory w pięciu grupach: 1999/2000 - Oskar Kulik (602-457-277) rocznik 2001/2002 - Paweł Płomiński (790-738-854), rocznik 2002/2003 - Marcin Dąbrowski (797-591-535),rocznik 2003/2005 - Damian Sońta (536-763-063),rocznik 2005/2007 - Lech Świstak (502-088-271)

---------------------------------------------------------------------

Tabela

P. Druzyna Pkt.
1 AP ŁKS ŁódźAP ŁKS Łódź 45
2 KS ParadyżKS Paradyż 37
3 Zjednoczeni StrykówZjednoczeni Stryków 35
4 Widok SkierniewiceWidok Skierniewice 34
5 Ner PoddębiceNer Poddębice 31
6 Pogoń Zduńska WolaPogoń Zduńska Wola 29
7 Zawisza PajęcznoZawisza Pajęczno 29
8 Orzeł NieborówOrzeł Nieborów 28
9 CONCORDIA PIOTRKÓWCONCORDIA PIOTRKÓW 28
10 Włókniarz MoszczenicaWłókniarz Moszczenica 26
11 Boruta ZgierzBoruta Zgierz 24
12 Włókniarz ZelówWłókniarz Zelów 24
13 Astoria SzczercówAstoria Szczerców 23
14 Pilica PrzedbórzPilica Przedbórz 22
15 Warta DziałoszynWarta Działoszyn 22
16 Czarni RząśniaCzarni Rząśnia 19
17 Mazovia Rawa MazowieckaMazovia Rawa Mazowiecka 19
18 Jutrzenka WartaJutrzenka Warta 19
19 Start BrzezinyStart Brzeziny 7
20 LKS MierzynLKS Mierzyn 4